KONST / Litografier / Färglitografi 13693288
nr 1369 3288
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 38/250. Motivet: 56x44 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:38:44
100 kr
450 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin